| | |
قال الرسول(ص):مُداراةُ النّاسِ نِصْفُ الإیمانِ، وَ الرِّفقُ بِهِْم نِصْفُ العَیْشِ.؛ مدارا کردن با مردم نيمى از ایمان است و ملاطفت با آنان نيمى از زندگی.


  چاپ        ارسال به دوست

جشن مبعث در دانشگاه المصطفی (ص) برگزار شد

معاونت فرهنگی تربیتی دانشگاه المصطفی(ص) با همکاری معاونت آموزش و دانشجویان رشته علوم قرآن و حدیث جشن عید مبعث رحمت اللعالمین حضرت ختمی مرتبت محمد رسول الله(ص) را در سالن اجتماعات دانشگاه به تاریخ 6/2/1396 برگزار نمودند.
این مراسم که با حضور شمار زیادی از دانشجویان دانشگاه المصطفی از رشته های مختلف همراه بود با تلاوت آیات کلام الله مجید توسط قاری محترم مهدی موحد دانشجوی رشته علوم قرآن و حدیث آغاز گردید.
سپس مجری برنامه جناب آقای سید منیر کاظمی دانشجوی رشته علوم قرآن و حدیث روی جایگاه رفته و با اعلام برنامه‌‎های بعدی مراسم جشن مبعث از دانشجو ادریس رسولی دعوت نمودند که برای حاضران در مجلس به ایراد سخن بپردازند، جناب آقای رسولی موضوع سخنان خود را بعثت محور وحدت و همگرایی مذاهب اسلامی قرار داد و بعثت نبی مکرم اسلام را(ص) عامل وحدت و تقریب مذاهب اسلامی دانست، در ادامه مراسم دانشجوی رشته علوم قرآن و حدیث دانشگاه المصطفی(ص) جناب آقای سکندر عباسی به مداحی و منقبت خوانی پرداختند، سپس جناب استاد موسوی پروانی به جایگاه رفته و بعثت را از نگاه امیرالمؤمنین علی(ع) تبیین نمودند، و نیز با خواندن اشعاری ازسعدی در وصف پیامبر اعظم(ص) سخنان خود را به پایان برد.
در پایان این مراسم معاونت فرهنگی تربیتی دانشگاه جناب آقای کمالی با تبریک عید مبعث به حاضرین برنامه‌‎های معاونت فرهنگی را در سمستر جدید تشریح نمودند و مراسم با دعای خیر توسط استاد موسوی پروانی خاتمه یافت.


٠٨:٣٥ - 1396/02/11    /    شماره : ٨٥٠١٣    /    تعداد نمایش : ١٢٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج